PopisPSYCHOLOG/-ŽKA V SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÉM CENTRU
- PP na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
-Náplň práce: zajišťuje individuální péči o děti a žáky, odborně vyšetřuje děti a žáky, pomáhá dětem a žákům při adaptaci na nový třídní kolektiv, podílí se na práci s třídním kolektivem, podporuje a rozvíjí "zdravé" vazby mezi spolužáky; zlepšuje interpersonální vztahy ve třídě, zjišťuje příčiny školní neúspěšnosti, spolupodílí se na poradenství v oblasti volby povolání, zjišťování studijních předpokladů a školí zralosti, provádí individuální konzultace pro rodiče, zákonné zástupce, poskytuje odborné konzultace pro pedagogy, zodpovídá za vedení hodnotné psychologické dokumentace dětí a žáků, shromažďuje výsledky testů, vede evidenci klientů SPC, dětí a žáků integrovaných do běžných škol, statisticky ji vyhodnocuje
- Požadujeme: profesionální a kladný přístup k dětem, vysokoškolské vzdělání v oboru, orientaci v problematice , schopnost týmové práce , spolehlivost, pedagogicko-psychologická praxe výhodou
- Nabízíme: stabilitu zaběhlé organizace, odpovídající finanční ohodnocení, prostor pro další osobní a pracovní rozvoj a vzdělávání, zaměstnanecké bonusy, dovolená navíc
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu personalista@prointepo.org Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHrubínova 1458/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.
  • PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Šťepová
  • Adresa : Hrubínova 1458/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

žáky

práce

dětem

žáků

konzultace

individuální

statisticky

vyhodnocuje

požadujeme

kladný