PopisMísto výkonu práce: Regionální vzdělávací a informační středisko,p.o Školní 1094, 347 01 Tachov. Možnost na poloviční nebo celý úvazek!
Výběrové řízení se bude konat dne 7.2.2019.
Požadujeme:
-SŠ vzdělání
-Základy práce s PC
-Spolehlivost, samostatnost
-Příjemné vystupování
-ŘP sk. B
-NJ výhodou.
Náplň práce:
- Technické a provozní zajištění chodu střediska
- Provoz recepce
- Vedení pokladny vč. obsluhy platebního termínálu
- Organizační a technické zajištění vzdělávacích a jiných akcí
- Komplexní ubytovací servis pro klienty střediska
Pracovní poměr na dobu neurčitou, Benefity (stravenky, FKSP), směnný provoz, za příplatek práce o víkendu. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní 1094, 347 01 Tachov 1 Mzda minimálně16800 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Regionální vzdělávací a informační středisko, příspěvková organizace
  • Regionální vzdělávací a informační středisko, příspěvková organizace
  • Kontakt : Alexandra Hrušková
  • Telefon : +420 374 774 417
  • Adresa : Školní 1094, 347 01 Tachov 1

Klíčová slova

práce

zajištění

technické

provoz

místo

komplexní

vedení

pokladny

obsluhyplatebního

termínálu