PopisVEDOUCÍ REALIZAČNÍHO TÝMU - ZAHRADNÍK/-ICE
- PP po zkušební době na neurčito, nástup dle dohody
- Náplň práce: vedení kolektivu pracovníků na zakázkách, práce s projektovou dokumentací, komunikace se zákazníkem a vedením firmy, odborné zahradnické a arboristické práce,
koordinace prací a dodávek, práce v terénu
- Požadujeme: schopnost vést svůj realizační tým, ochotu učit se, znalost rostlinného materiálu (ostatní vás rádi naučíme), samostatnost, odpovědnost, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: bezplatná odborná školení, benefity, mimořádné odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky, kontaktní osoba: Chocenská Petra, e-mail: petra.chocenska@okzahrady.cz , tel. 495 490 047, 731 220 154 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOK ZAHRADY s.r.o., Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-25T04:54:29

Společnost

OK ZAHRADY s. r. o.
  • OK ZAHRADY s. r. o.
  • Kontakt : Petra Chocenská
  • Telefon : +420 495 490 047,731 220 154
  • Adresa : OK ZAHRADY s.r.o., Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

práce

vedoucí

mimořádné

rostlinného

materiálu

ostatní

rádi

naučíme

samostatnost

odpovědnost