PopisPozice: MECHANIK nákladních vozidel
OC
Požadavky: praxe v oboru (základní), řidičský průkaz sk C,E vítán, samostatnost, zodpovědný přístup. Po dohodě zájemcům uhradíme ŘP sk C,E.
Náplň práce: oprava nákladních vozidel, manipulace s vozidly, zajištění oprav mimo republiku (výjezdy k opravám).
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na pojištění, stravenky
Nástup: možný ihned
Mzda: od 25 000,- do 35 000,- Kč
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606, e-mail: zdenek@dorys.cz
Místo výkonu: Brod č.p. 47, 261 01 Příbram 1 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBrod 47, 261 01 Příbram 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

DORYS CZ, s.r.o.
  • DORYS CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Rys
  • Telefon : +420 777 747 606
  • E-mail : zdenek@dorys.cz
  • Adresa : Brod 47, 261 01 Příbram 1

Klíčová slova

nákladních

pozice

stravenky nástup

mimo

republiku

výjezdy

opravám zaměstnanecké

výhody

příspěvek

pojištění