PopisMísto výkonu práce: Štefánikova č.p. 992/16, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- Příprava podání a zastupování ZP MV ČR před soudy ČR v souvislosti s vymáháním pohledávek,
- Komunikace s klienty, exekutorskými úřady, soudy a notáři,
- Zpracovávání podkladů včetně návrhů v rámci vykonávacího řízení (exekuce),
- Zpracovávání přihlášek do insolvenčního řízení.
Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru právo, vhodné i pro absolventy
- Znalost správního práva,
- Znalost občanského práva výhodou,
- Znalost zákonů o pojistném na veřejné zdravotní pojištění,
- Znalost insolvenčního zákona,
- Organizační a komunikační schopnosti, týmovost,
- Dobrá znalost práce s MS Office,
- Po uplynutí sjednané doby možnost uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou.
Nbízíme:
- platové podmínky, 28 000 - 32 000,- Kč.
- týden dovolené navíc
- stravenky
- příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
- sick days
Kontakt:
- životopis zasílat na uvedený e-mail Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky - pobočka, Štefánikova č.p. 992/16, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Kontakt : Hana Hlinovská
  • Telefon : +420 272 095 231
  • E-mail : hna.hlinovska@zpmvcr.cz
  • Adresa : Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky - pobočka, Štefánikova č.p. 992/16, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

znalost

práce

soudy

zpracovávání

insolvenčního

dobrá

možnost

doby

sjednané

uplynutí