PopisA11 z:24/1/2019 a:20/2/2019
Požadujeme:
- minimální základní vzdělání
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb
- způsobilost k právním úkonům.
doporučené
- kurz zaměřený na specifikaci práce se seniory
- zkušenosti z práce se seniory
- zkušenosti z práce v pobytovém zařízení
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatie
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- schopnost adekvátně reagovat na obtížné situace
- ochota vzdělávat se
- aktivní přistup
- zodpovědnost.
Náplň
- přímá práce s klientem
- vedení potřebné dokumentace uživatele
- manipulace s prádlem
- mytí a dezinfekce pomůcek
- funkce klíčového pracovníka - s tím spojené pravidelné zpracovávaní "Individuálního plánu".
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Odlehčovací služba, Mar. náměstí 1287, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "výběrové řízení - pracovník v sociálních službách"), nebo elektronicky na email: odlehcovaci.sluzba@charitafm.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCharita Frýdek - Místek - Odlehčovací služba (Mariánské náměstí), Mariánské náměstí 1287, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně18400 Kč Nastoupit od2019-04-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Darja Hamalová
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek - Odlehčovací služba (Mariánské náměstí), Mariánské náměstí 1287, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

práce

schopnost

způsobilost

zkušenosti

seniory

frýdekmístek

pravidelné

plánu nabízíme

dovolené

týdnů