PopisA11 z:25/1/2019
Předpokládaný nástup 1.3.2019, případně dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností následného prodloužení.
Náplň práce:
- správa, řízení a dohled nad dodavatelskými službami v oblasti úklidových služeb v areálu Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o v Nižních Lhotách
- správa, řízení a dohled nad dodavatelskými službami v oblasti úklidových služeb v Mobis Automotive System Czech s.r.o. v průmyslové zóně Ostrava-Mošnov
- správa, řízení a dohled nad dodavatelskými službami v oblasti údržby nábytku v areálu Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o v Nižních Lhotách
- příprava denních reportů, dokumentace, vystavování objednávek, příprava podkladů k fakturaci (Word, Excel) - vše v anglickém jazyce
- dodržování BOZP a PO, a dalších souvisejících zákonů a interních předpisů společnosti
- plnění operativních požadavků vedení společnosti
- každodenní komunikace s korejským vedením v anglickém jazyce.
Požadujeme:
- komunikativní znalost angličtiny nezbytná
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozhodnost
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- praxe v oblasti úklidových služeb výhodou.
Nabízíme:
- stravenky, služební telefon, vánoční bonus
- pracovní doba: 7:00 hod. - 15:30 hod.
V případě zájmu zašlete Váš životopis v anglickém a českém jazyce na e-mail uvedený výše.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.. - pracoviště - průmyslová zóna Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
  • HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Gabriela Vitoslavská
  • Adresa : HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.. - pracoviště - průmyslová zóna Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

oblasti

úklidových

anglickém

czech

služeb

službami

dodavatelskými

dohled

řízení

správa