PopisMísto výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: svoz komunálního a separovaného odpadu, manipulace se sběrovými nádobami, čištění chodníků a komunikací, pracovní doba od 4:30 - 13:00 hodin
POŽADAVKY: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní plat 14 000 Kč, osobní ohodnocení, práci ve stabilní společnosti, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny volna nad rámec dovolené, příspěvek na důchodové pojištění, příspěvek na zdravotní potřeby, příplatky za pohotovost
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTechnické služby Chrudim 2000 spol. s r. o., Sečská 809, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně14000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.
  • Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.
  • Kontakt : Petr Jan
  • Telefon : +420 739 090 920
  • Adresa : Technické služby Chrudim 2000 spol. s r. o., Sečská 809, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

příspěvek

zdravotní

dovolené

místo

výše

volna

rámec

důchodové

pojištění