PopisVEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY (SEZONNÍ)
Popis role dle projektu:
Pracovní skupina Správy KRNAP sestává ze čtyř pracovníků, vedoucího skupiny a tří řadových členů. Vedoucí skupiny je koordinován garantem speciálního managementu a je zodpovědný za realizaci jím určeného objemu prací. Zaznamenává dosažené výsledky do pracovního deníku, zaznamenává geografické údaje pro evidenci a potřeby managementového monitoringu. Všichni členové skupiny budou vyškoleni na práce s JMP a křovinořezem, dále budou způsobilí nakládat s přípravky na ochranu rostlin dle vyhlášky č. 206/2012 Sb., o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky.
Popis pracovní pozice:
- vedení pracovní skupiny Správy KRNAP (PS) dle pokynů garanta speciálního managementu
- organizace prací PS v místě realizace, evidence stavu před a po realizaci
- fyzická realizace prací speciálního managementu bezlesí v KRNAP (výřezy dřevin, vodní hospodářství, likvidace plevelů, terénní úpravy a další technická řešení na loukách)
- získává informace o provádění ostatních hospodářských prací a předchází střetům ve spolupráci s garanty lokalit plošného managementu
- zajištění materiálového vybavení, evidence činnosti PS v XLS a SHP formátech
- každodenní komunikace s hospodáři, majiteli a správci dotčených pozemků
- zpracování podkladů pro technické a finanční zprávy
Požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání přírodovědného či technického směru (biologické, zemědělské, zahradnické, lesnické, OŽP, technické),
- praxe v oblasti ochrany přírody, příp. lesnictví, zahradnictví apod.
- vůdčí schopnosti, schopnost si získat a udržet respekt podřízených pracovníků PS
- zkušenosti časové náročnosti realizace zadaných prací
- fyzická zdatnost pro práci v klimaticky a terénně náročných podmínkách
- zkušenosti z plánování, kontroly a evidence činnosti dalších pracovníků
- organizační dovednosti
- dobré komunikační schopnosti
- odborná způsobilost pro práce s JMP a křovinořezem
Výhodou:
- způsobilost nakládat s přípravky na ochranu rostlin dle vyhlášky č. 206/2012 Sb., o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky.
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe a dosaženého vzdělání dle Přílohy č. 2 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění - platová třída 8 (rozpětí 16.800 - 25.330 Kč)
- pracovní úvazek 1 sezónní - od 01. 04. 2019 do 31. 10. 2019
Vzhledem k sezónní práci se stejné podmínky uplatní i pro roky 2020-2023.
- pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou po dobu sezónních prací
Přihláška musí obsahovat:
- označení výběrového řízení
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení
K přihlášce je nutno přiložit:
- motivační dopis (max. 1 A4)
- strukturovaný životopis (max. 1 A4)
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání - ověřenou
- výpis z rejstříku trestů (ne starší dvou měsíců)
- souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR), v platném znění
Místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:
Vrchlabí, 01. 03. 2019 (max. 01. 04. 2019)
Termín pro doručení přihlášky: 8. 02. 2019 do 12:00 hod.
Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace v obálce označené:
"Výběrové řízení - OBNOVNÝ MANAGEMENT KRKONOŠSKÝCH LUK - PRACOVNÍ POZICE ……… (dle zájmu)"
Výběrové řízení je dvoukolové:
K pohovoru budou vybraní uch Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSpráva Krkonošského národního parku, Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně25330 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

Správa Krkonošského národního parku Vrchlabí
  • Správa Krkonošského národního parku Vrchlabí
  • Kontakt : Martina Hrochová
  • Telefon : +420 499 456 616,737 225 401
  • Adresa : Správa Krkonošského národního parku, Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

dle

pracovní

skupiny

prací

max

evidence

speciálního

práce

vzdělání

realizace