PopisSOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE, PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
- Pracovní poměr na dobu určitou do 30. 6. 2019 s možností prodloužení, nástup1.2.2019, možno i zkrác. úvazek
Náplň práce: terénní program, ve kterém podporujeme sociální fungování a začlenění lidí, kteří jsou sociálně vyloučení, v chudobě nebo jsou chudobou ohroženi. Pomáháme jim překonat problémy s bydlením, prací, dluhy a péčí o děti, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami. S klienty pracujeme především v jejich domácnostech, poskytujeme poradenství, asistenci, doprovázíme. Služba je poskytována podle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min. ve 2. ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit, trestní bezúhonnost, ochotu cestovat, empatický a pozitivní přístup k cílové skupině, schopnost pracovat samostatně i v týmu
NABÍZÍME: práci na zkrácený nebo plný pracovní úvazek, nástupní mzdu 18 100 - 20 000 Kč při plném úvazku s možností navýšení, nástup od 1. 2. 2019 nebo dle předchozí domluvy, pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat, možnost flexibilní pracovní doby, možnost využívat občasnou práci z domu, k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem, možnost absolvovat výcvik v komplexní krizové intervizi a case managementu, práci v kolektivu přátelských, energických lidí
Strukturované životopisy zasílejte do 28. 2. 2019 v elektronické podobě na emailovou adresu dumkova.aufori@gmail.com.
Životopis musí obsahovat souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu na zaslaný životopis nebude brán zřetel a bude vymazán. .
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAufori, o. p. s. - Hradecko, Aufori, o.p.s. - Královéhradecký kraj - Hradecko Mzda minimálně18100 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

Aufori, o. p. s.
  • Aufori, o. p. s.
  • Kontakt : Jitka Dumková
  • Adresa : Aufori, o. p. s. - Hradecko, Aufori, o.p.s. - Královéhradecký kraj - Hradecko

Klíčová slova

sociálních

pracovní

sociální

práci

službách

možnost

práce

chudobou

možností

zákona