PopisPožadavky:
znalost normy ISO 9001 a BRC Packaging, znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro detail, schopnost učit se novým věcem, znalost flexotisku a praxe v polygrafické výrobě velkou výhodou.

Náplň práce:
kontrola kvality výrobků a průběhu expedice, evidence neshodných výrobků a analýza jejich příčin,
přijímání nápravných a preventivních opatření ve spolupráci s nadřízeným pracovníkem, spolupráce při vyřizování a reklamací, hodnocení efektivity výroby, kontrola docházky zaměstnanců a dodržování stanovených předpisů, příprava podkladů pro odměňování zaměstnanců.

Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěObaly Adamec a.s. - Bohumín, Čs. armády 133, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1 Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Obaly Adamec a.s.
  • Obaly Adamec a.s.
  • Kontakt : Tomáš Adamec
  • Telefon : +420 603 810 884
  • E-mail : kariera@obaly-adamec.cz
  • Adresa : Obaly Adamec a.s. - Bohumín, Čs. armády 133, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Klíčová slova

znalost

výrobků

požadavkyznalost

docházky

spolupráci

nadřízeným

pracovníkem

spolupráce

vyřizování

reklamací