PopisPožadujeme:

- vzdělání VŠ nebo minimálně SŠ ve stavebním oboru

- praxe ve stavebnictví

- spolehlivost, preciznost, loajalita, pracovitost, ochota cestovat po ČR dle konkrétních zakázek, odbornost, snaha učit se novým věcem

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- ubytování hrazené firmou

- dobré finanční ohodnocení

- zaměstnání u zavedené firmy (23 let na českém trhu)

- účast na zajímavých stavebních zakázkách

- zaměstnanecké benefity

Náplň práce:

- stavební práce v oblasti betonáže a sanace betonových konstrukcí, opravy a rekonstrukce budov. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAVE-servis, spol. s r.o. - Praha, Manželů Dostálových 1436, Kyje, 198 00 Praha 98 Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-25T14:19:29

Společnost

AVE-servis, spol. s r.o.
  • AVE-servis, spol. s r.o.
  • Kontakt : Eva Ammerová
  • E-mail : kancelar@ave-servis.cz
  • Adresa : AVE-servis, spol. s r.o. - Praha, Manželů Dostálových 1436, Kyje, 198 00 Praha 98

Klíčová slova

práce

požadujeme

stavebních

ohodnocení

zaměstnání

zavedené

firmy

let

českém

trhu