PopisFAKTURANT/-KA
- PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz
- Náplň práce: pořizování dodacích listů , objednávek, faktur a běžná administrativa
- Požadujeme: odolnost vůči stresu,
- V případě zájmu volejte od 7.00 do 18.00 hod. na tel.: 725 108 131 nebo 725 108 130 (pí. Kubičíková), popřípadě pište na e-mail: 1.moravska@seznam.cz nebo přijďte osobně Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěI. Moravská distribuční společnost s.r.o. - Březhrad, Březhradská 148/3, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

I. Moravská distribuční společnost s.r.o.
  • I. Moravská distribuční společnost s.r.o.
  • Kontakt : P.Kubičíková
  • Telefon : +420 725 108 131,725 108 130
  • Adresa : I. Moravská distribuční společnost s.r.o. - Březhrad, Březhradská 148/3, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22

Klíčová slova

fakturantka

odolnost

přijďte

1moravskaseznamcz

pište

popřípadě

kubičíková

tel

hod

volejte