PopisNově připravovaná pobočka sítě TURBO PIZZA v Duchcově skládá nový pracovní tým
Náplň práce: Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), výpi z RT, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst
Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
V případě zájmu nás kontaktovat telefonicky nebo emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA s.r.o. 002, Teplická 247/15, 419 01 Duchcov Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

TURBO PIZZA s.r.o.
  • TURBO PIZZA s.r.o.
  • Kontakt : Viktor Dobrovolný
  • Telefon : +420 775 165 165
  • E-mail : duchcov@turbopizza.cz
  • Adresa : TURBO PIZZA s.r.o. 002, Teplická 247/15, 419 01 Duchcov

Klíčová slova

práce

případě

chuť

nově

značkou

seberealizaci

kariérně

růst nabízíme

nástup

programu