PopisMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: katerina.nemcova1@cscargo.cz, bližší informace od 8.00-15.00 hod na tel.: 493 506 265 nebo 724 063 998 pí Němcová.
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, spolehlivost, svědomitost, aktivní přístup k práci, praxe na podobné pozici - VÝHODA, řidičské oprávnění sk. C+E - NENÍ PODMÍNKA.
Náplň práce: oprava motorových a přípojných vozidel (Mercedes, Volvo, Scania, Iveco a návěsová technika Schmitz, Schwarzmuller, Panav, Krone, Wecon), zaznamenávání počátku a konce práce na zakázkách, závoz a vývoz vozidla do dílny, v případě potřeby výjezdy mimo servis, práce na směny: ranní, odpolední.
Nabízíme: motivační odměny, firemní akce, stravenky a další benefity, vhodné i pro absloventy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěC.S.CARGO a.s. - provozovna Jičín, Hradecká 816, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-12T02:55:33

Společnost

C.S.CARGO a.s.
  • C.S.CARGO a.s.
  • Kontakt : Kateřina Němcová
  • Telefon : +420 493 506 265
  • E-mail : katerina.nemcova1@cscargo.cz
  • Adresa : C.S.CARGO a.s. - provozovna Jičín, Hradecká 816, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

práce

případě

mechanikčka

krone

zakázkách

konce

počátku

zaznamenávání

wecon

schwarzmuller