PopisPracoviště: Dolní novosadská č.p. 516/84, Olomouc.
Požadujeme: vzdělání v oboru elektro nebo v jiném technickém oboru, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, technické myšlení.
Výhodou: elektro vyhláška č. 50, praxe na obdobné pozici, uživatelská znalost PC.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, služební auto, kurzy, zaškolení a rekvalifikace pro certifikaci na práci s F-plyny, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Možnost profesního růstu.
Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 hod. (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. Životopisy zasílejte na email: novakova@okservispv.cz, nebo volejte na tel: 736 685 338. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOK servis Kaplánek, s.r.o. - prac., Dolní novosadská 516/84, Nové Sady, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

OK servis Kaplánek, s.r.o.
  • OK servis Kaplánek, s.r.o.
  • Kontakt : Nováková
  • Telefon : +420 736 685 338
  • E-mail : novakova@okservispv.cz
  • Adresa : OK servis Kaplánek, s.r.o. - prac., Dolní novosadská 516/84, Nové Sady, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práci

oboru

elektro

hpp

práce

pracoviště

firemní

týdnů

zapracování

ohodnocení