PopisMísto výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: Mistr řídí činnost svěřené části provozu - odpovídá za efektivní fungování svěřeného provozu a za provádění kontroly v rámci svěřeného provozu. Navrhuje rozdělení činností mezi jednotlivé pracovníky.Odpovídá a zajišťuje údržbu a organizaci provádění oprav svěřených zařízení. Plánuje a provádí pravidelné prohlídky svěřených technických zařízení a kontroluje jejich obsluhu, vedení záznamů a dokumentace a podává návrhy na provádění oprav a údržby. Provádí školení obsluh technických zařízení a strojů. Zajišťuje pracovní kázeň svých podřízených zaměstnanců. Zajišťuje náhradní díly, plány prohlídek, údržeb a běžných a středních oprav svěřených zařízení. Podává návrhy a posuzuje systémy ochrany objektů provozovny, navrhuje doplňující technická a organizační opatření.
Požadujeme: střední odborné vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, velmi dobré řídící a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a schopnost vést lidi.
Nabízíme: nástupní plat 27 000,- Kč., zvláštní prémie, dovolenou navíc, příspěvek organizace na stravenky,možnost využívat volné vstupy do rekreačních zařízení organizace
Kontakt: písemně zaslaný životopis do 28.02.2019. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPanská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Kontakt : Oldřich Svoboda
  • Telefon : +420 475 207 649
  • Adresa : Panská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

zařízení

oprav

provozu

svěřených

zajišťuje

provádění

technických

navrhuje

podává

návrhy