PopisPracovní náplň:
Výpočet mezd ; uzavírání podkladů pro výpočet mezd; kontrola správnosti převodu z docházkového systému, odměny, změny osobních údajů apod.; kompletace osobních spisů zaměstnanců, zjišťuje agendu zdravotních pojišťoven

Požadavky:
spolehlivost; flexibilita; praxe - výhodou

Nabízíme:
odměny; flexi pasy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: office@hb-group.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 724 235 476 - paní Renata Chytilová

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSkalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

HB group s.r.o.
  • HB group s.r.o.
  • Kontakt : Renata Cytilová
  • Telefon : +420 724 235 476
  • Adresa : Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

mezd

osobních

pracovní

hlásit

flexibilita

praxe

výhodounabízíme odměny

flexi

pasyzájemci

životopisu