PopisPracovní náplň: vrtání otvorů, srážení hran, řezání závitů a čištění dílů pro montáže. Obsluha klasických jednoduchých strojů – strojní vrtačky, závitořezu, vzduch. brusky apod.
Požadavky: vyučen/nástrojař, obráběč kovů, zámečník, praxe není podmínkou.
Další informace: Možnost profesního růstu po získání praxe a prokázání odbornosti na pozici – nástrojař – pro montáže vstřikovacích forem a tvářecích nástrojů.

Pro absolventy: Nástrojař junior (méně odborná práce): začišťování, demontáže pro korekce, spolupráce s nástrojařem seniorem. Možnost profesního růstu Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOstrov 2, 561 22 Ostrov Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211
  • Adresa : Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Klíčová slova

praxe

montáže

profesního

růstu

nástrojař

možnost

začišťování

vstřikovacích

nástrojařem

spolupráce