PopisNáplň práce:
" Zpracovávání nabídek pro maloobchodní zákazníky
" Vyřizování objednávek zákazníků
" Zajištění optimálního stavu skladových zásob zboží v součinnosti s dodavateli
" Administrativní podpora obchodního týmu, vedení společnosti a účetnictví
" Přímý prodej zákazníkům na prodejně a na předváděcích akcích
" Účast na víkendových hasičských akcích
Jaké požadujeme vzdělání a dovednosti?
" SŠ vzdělání s maturitou
" Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Power Point, Outlook), znalost programu POHODA výhodou
" Znalost prostředků požární ochrany a BOZP výhodou
" Základní znalost anglického AJ nebo NJ
" Řidičský průkaz sk. B
Koho hledáme? Někoho, kdo je:
" Loajální
" Samostatný
" Zodpovědný
" Spolehlivý
" Týmový hráč
" Komunikativní a proaktivní
" Ochotný zdokonalit se v oblasti hasičského vybavení
Nabízíme:
" Zázemí stabilní české firmy
" Příjemné pracovní prostředí
" Motivující finanční ohodnocení
" Příspěvek na obědy
V případě zájmu nám zašlete životopis e-mailem.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEmilie Dvořákové 546/7, Trnovany, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

STIMAX International, s.r.o.
  • STIMAX International, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Jiroušek
  • Adresa : Emilie Dvořákové 546/7, Trnovany, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

vzdělání

náplň

znalost

někoho

hledáme

b koho

průkaz

nj řidičský

anglického

výhodou základní