PopisPracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: administrativní činnost vyplývající z provozu sekretariátu (vyřizování e-mailů, telefonátů, správa el. knih jízd, tvorba zápisů z jednání), zabezpečování projektů přes ÚP, personalistika (příjem zaměstnanců, tvorba pracovních smluv, evidence, plány školení, základní znalost zákoníku práce), správa dokumentace (vydávání řízených dokumentů, evidence, archivace apod..).
Požadujeme znalost práce na PC (MS office, tabulky, formátování, revize), samostatnost, zodpovědnost, loajální přístup. Výhodou znalost AJ, psaní všemi deseti.
CV zasílejte na email bestb@bestb.cz. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBest - Business,a.s. - pracoviště Kunštát, Zbraslavecká č.p. 777, 679 72 Kunštát na Moravě Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

Best - Business,a.s.
  • Best - Business,a.s.
  • Kontakt : Nikola Křížová
  • Telefon : +420 516 462 264
  • Adresa : Best - Business,a.s. - pracoviště Kunštát, Zbraslavecká č.p. 777, 679 72 Kunštát na Moravě

Klíčová slova

znalost

práce

evidence

tvorba

správa

všemi

office

zasílejte

zákoníku

dokumentace