PopisNáplň práce:
- Kompletace účetních dokladů (objednávky, faktury…) ke svěřeným projektům, kontrola správnosti a časové posloupnosti;
- Příprava podkladů pro monitorovací zprávy, kontrola monitorovací zprávy na účetnictví, zpracování žádostí o platbu, vypořádání připomínkových řízení, řešení nesrovnalostí, vedení dokumentace a evidence projektů apod.;
- Kontrola čerpání rozpočtu v souladu s pravidly projektu a vykonávanými aktivitami;
- Spolupodílení se na řešení projektu velkých výzkumných infrastruktur - administrace podpory;
- Zadávání objednávek (přijatých i vystavených), dohled nad jejich vyúčtováním;
- Komunikace s dalšími odděleními/pracovišti na JU a FROV JU;
- Další činnosti související s chodem Ekonomického pracoviště fakulty a Pracoviště projektových manažerů.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou);
- Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B1);
- Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce;
- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou flexibilitu;
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka;
- Velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;
Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;
Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
Možnost zajištění ubytování;
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: březen 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 18 100 - 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: FROV JU, Zátiší 728, 389 01 Vodňany

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany nejpozději do 15. 2. 2019.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJU - Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728, Vodňany II, 389 01 Vodňany Mzda minimálně18100 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • Adresa : JU - Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728, Vodňany II, 389 01 Vodňany

Klíčová slova

řešení

práce

kontrola

aktivní

ekonomického

projektu

frov

zátiší

vzdělání

znalost