PopisPracoviště Benešov
Nutná maturitní zkouška, příjemné vystupování, spolehlivost, ochota učit se nové věci, samostatnost. Zkušenosti v oblasti asistenční činnosti jednatele výhodou.
Náplň práce: zprostředkovatelská činnost v oblasti pojišťovnictví (sjednávání nových pojistných smluv a agenda kolem nich, péče o stávající klientelu) + asistenční činnost jednatele společnosti (cestovní příkazy, jednání s účetní, řízení ostatních poboček apod.).
Kontaktovat telefonicky ve všední den 8-16 hodin nebo e-mailem. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROSAM CZ, s.r.o 01, Vnoučkova 2131, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

EUROSAM CZ, s.r.o
  • EUROSAM CZ, s.r.o
  • Kontakt : Patrik Pazourek
  • Telefon : +420 739 664 563
  • Adresa : EUROSAM CZ, s.r.o 01, Vnoučkova 2131, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

oblasti

činnost

jednatele

asistenční

pracoviště

kolem

péče

stávající

klientelu

společnosti