PopisVŘ dne 6.3.2019 v 9:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích)
Požadavky:vzdělání nerozhoduje, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k práci
Výhodou: znalost práce na PC (Word, Excel), SAP (je možné zaučit), praxe s řízením VZV (je možné zajistit příslušné oprávnění)
Náplň práce: kontrola nakládek/vykládek kamionů, organizování řidičů VZV a související administrativa nebo rozebírání/kompletování lehkých platových krabiček, jejich strojní mytí (vkládání a odebírání z mycího centra) a vizuální kontrola nebo řízení VZV (nakládka/vykládka palet s papírovými kartony z kamionů), práce s ručním skenerem a SAP nebo provozní (nakládka/vykládka kamionů) a skladová (navážení a vyvážení mycích linek) manipulace s obaly pomocí VZV vše v třísměnném nebo nepřetržitém provozu.
Mzda bude upřesněna dle náplně práce při osobním pohovoru. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěU Sirkárny 658, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

LAŠEK spol. s r.o.
  • LAŠEK spol. s r.o.
  • Kontakt : Rudolf Prášek
  • Telefon : +420 776 641 043
  • Adresa : U Sirkárny 658, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

práce

vzv

kamionů

sap

možné

nakládkavykládka

kontrola

dne

řízení

papírovými