PopisNáplň práce: aktivizační tým se podílí v rámci dílen, volnočasových aktivit a chodu domova na zapojení klientů. Jedná se například o dílnu suché vazby, ručních prací, výtvarný ateliér, ale také sportovní činnost, relaxace, skupiny tréninku paměti, vzdělávací aktivity nebo práce v parku, na zahradě. V neposlední řadě jde i o individuální práci s klienty v rámci aktivizace.
Požadavky: SŠ,VOŠ nebo VŠ pedagogického nebo sociálního směru, praxe, obeznámenost s cílovou skupinou služby a sebezkušenostní terapeutický výcvik jsou vítány; bezúhonnost; komutativnost, flexibilita, kreativita, zručnost, schopnost komunikace a práce s lidmi; řidičský průkaz skupiny B.
Benefity: půlroční odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek FKSP na stravování a jiné.
Nástup: dle dohody; pravidelnhé pracoviště: Libníč; jednosměnný pracovní režim s postupnými nástupy do denní směny.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail reditel@domovlibnic.cz nebo poštou na adresu organizace. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLibníč 17, 373 71 Rudolfov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
  • Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
  • Kontakt : Kontakt
  • Adresa : Libníč 17, 373 71 Rudolfov

Klíčová slova

práce

rámci

skupiny

výcvik

řidičský

příspěvek

dovolené

týdnů

odměny

půlroční