PopisPRAKTICKÝ/-KÁ LÉKAŘ/-KA PRO DOSPĚLÉ
- Místo výkonu práce: Dukelská třída 1713, Hradec Králové
- PP plný, nástup 1.4.2019, 2 směny, možnost zkráceného úvazku
- Náplň práce: praktický lékař pro dospělé
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, praktické lékaře s praxí, ale i mladé lékaře, kteří mají zájem získat specializaci v oboru všeobecné praktické lékařství
- Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení, služební automobil, 25 dnů dovolené, služební mobilní telefon, denní provoz, bez služeb, bez sobot a nedělí, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání, odměny dle výkonnosti
- V případě zájmu kontaktujte: Kotas Slavomír, tel.: 608 719 329, e-mail: slavomir.kotas@mojeambulance.cz
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMOJE AMBULANCE a.s. Dukelská, Dukelská třída 1713/7, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně65000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:13:46

Společnost

MOJE AMBULANCE a.s.
  • MOJE AMBULANCE a.s.
  • Kontakt : Slavomír Kotas
  • Telefon : +420 608 719 329
  • E-mail : slavomir.kotas@mojeambulance.cz
  • Adresa : MOJE AMBULANCE a.s. Dukelská, Dukelská třída 1713/7, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

dospělé

služební

práce

praktické

lékaře

praktickýká

provoz

sobot

služeb

mobilní