PopisNáplň práce: příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků, příprava obložených baget.
Znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou.
Směny: pondělí - pátek (odpolední, případně ranní směny dle dohody) + víkendy.
Požadujeme: pracovní morálku, MANUÁLNÍ ZRUČNOST, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem, základní počty.
Zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na rekreaci zaměstnanců.
Dohodnutí osobního pohovoru s vedoucí provozovny p. Pospíšilovou - 734 353 423.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. - prac. Šumperk, Vítězná 2886/6, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-01-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Pospíšilová
  • Telefon : +420 734 353 423
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. - prac. Šumperk, Vítězná 2886/6, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

náplň

potravinami

spolehlivost

chuť

pracovat

učit

novým

věcem

základní

počtyzdravotní