PopisVŘ dne 20.2.2019 v 9:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích).
Náplň práce: odpovědnost za řízení ekonomického úseku; vedení menšího týmu lidí; kontrola a řízení investic dlouhodobého majetku; zpracovávání a vyúčtování dotačních programů; tvorba a kontrola rozpočtu, controlling; pravidelný reporting; měsíční závěrky; spolupráce s auditory, kontrolními orgány; odpovědnost za kalkulace a ceny.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru; znalost českého účetnictví, příspěvkové organizace výhodou; velmi dobrá úroveň znalostí MS Office; řidičský průkaz skupiny B; komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, dovednost pracovat samostatně i v týmu; organizační schopnosti.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek FKSP, pololetní odměny, stravování z vlastní kuchyně, mobil, notebook.
VŘ dne 20.2.2019 v 9:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLibníč 17, 373 71 Rudolfov Mzda minimálně38000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-01-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T03:00:29

Společnost

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
  • Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
  • Kontakt : Eva Kysnarová
  • Telefon : +420 777 593 335
  • Adresa : Libníč 17, 373 71 Rudolfov

Klíčová slova

práce

dne

řízení

týmu

hod

ekonomického

odpovědnost

českých

úřad

místnost