PopisSEŘIZOVAČI CNC FRÉZOVACÍCH CENTER
Požadujeme: Máte doklad o ukončeném vzdělání SOU/SŠ strojírenského zaměření. Vyznáte se v dílenských měřeních. Znáte řídicí systémy Heidenhain, Fanuc nebo Mazatrol. Už jste zkusil/a seřizovat CNC stroje. Jste samostatný/á, zodpovědný/á, zručný/á a ochotný/á na sobě dále pracovat
Náplň práce: Vaší hlavní náplní bude seřizování tří a pětiosých CNC frézek DMG nebo MAZAK
Co od Vás očekáváme?
Nabízíme: Obědy zcela zdarma, příspěvek na dopravu, výhodné mobilní tarify, firemní akce, pitný režim na pracovišti, placená přestávka na svačinu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, jeden den dovolené navíc za každé tři odpracované roky
První kontakt: telefonicky po - pá v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 571 677 014, e-mailem na: radek.elich@cellpack.com nebo osobně na pracovišti po - pá v době 8:00 - 15:00 h. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěZašovská 877, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.
  • Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.
  • Kontakt : Radek Elich
  • Telefon : +420 571 677 014
  • Adresa : Zašovská 877, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

cnc

době

příspěvek

pracovišti

mobilní

režim

pitný

akce

firemní

tarify