PopisKONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Martina Sedlmeierová, e-mail: martina.sedlmeierova@mottmac.com
MÍSTO VÝKONU : Národní č.p. 984/15, Staré Město, 110 00 Praha 1

Požadavky:

SŠ vzdělání stavebního směru
Dobrou znalost SW pro kreslení technické dokumentace (AutoCAD)
Znalost SW pro BIM modelování (Revit) výhodou
Zájem dále se rozvíjet a vzdělávat v oboru podzemních staveb: Tunely a geotechnika
Schopnost pracovat v rámci větších multidisciplinárních projektových týmů
Flexibilitu spojenou s cestováním mimo ČR (krátkodobé pracovní pobyty)
Uživatelskou znalost MS Office
Aktivní znalost anglického jazyka (spolupráce se zahraničními kolegy)

Náplň práce:

Budete vykonávat zejména projektové práce, jakými jsou výpočty základních geotechnických konstrukcí, tvorba výkresové dokumentace, kompletace projektové dokumentace a další dle zadání vedoucího projektu.

Zaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Multisport karta, pružná pracovní doba

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNárodní 984/15, Staré Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T01:02:47

Společnost

Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
  • Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
  • Kontakt : Mgr. Martina Sedlmeierová
  • E-mail : martina.sedlmeierova@mottmac.com
  • Adresa : Národní 984/15, Staré Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

dokumentace

znalost

pracovní

projektové

konstrukcí

geotechnických

základních

výpočty

jakými

práce