PopisNáplň práce: svařování nerezových polotovarů a výrobků metodou TIG
Požadujeme: technické myšlení, ochotu pracovat a učit se nové věci , důslednost, samostatnost, vhodné též pro absolventy
Výhodou: svářečský průkaz, pokud svářeč. průkaz nevlastníte - svářeč.průkaz zajistíme, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, výhodou technické vzdělání, technická zručnost, orientace v tech.dokumentaci, spolehlivost, časová flexibilita
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci
Zaměstnanecké benefity: závodní stravování, bonusy/prémie, firemní akce, příspěvky
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 do 15:30, nebo e-mailem
Nástup ihned
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • Kontakt : Václav Paleček
  • Telefon : +420 702 166 968
  • Adresa : Zemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd

Klíčová slova

průkaz

technické

náplň

benefity

technická

zručnost

orientace

techdokumentaci

spolehlivost

časová