PopisKontakt: emailem.

Tyto požadavky jsou vítány: min. Bc. vzdělání; zkušenost s programováním v Peoplesoft Application Designer, znalost ORACLE DB a SQL, znalost architektury Peoplesoft SW, zkušenost s finančními moduly Peoplesoft , výhodou znalost OS Linux, Windows, komunikativní znalost anglického jazyka

Náplň práce: Hlavní náplní práce je provádět údržbu SW Peoplesoft a poskytnout podporu uživatelům. Hlavním úkolem je analýza a řešení incidentů, koordinace vývojového týmu a změna technické specifikace dle business požadavků .
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně100000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T14:37:21

Společnost

NN Management Services, s.r.o.
  • NN Management Services, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Cihan
  • E-mail : veronika.cihan@nn.cz
  • Adresa : Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

znalost

peoplesoft

práce

zkušenost

incidentů

poskytnout

podporu

uživatelům

hlavním

úkolem