PopisELEKTROMECHANICI - MĚŘIČI
Nástup možný ihned
POŽADUJEME: ÚSO elektrotechnický obor, praxe výhodou. Jeřábnický, vazačský průkaz, osvědčení zkoušky z vyhlášky 50/1978 sb., §6. Trpělivost, odpovědnost, kvalita, pečlivost, předvídavost, iniciativa, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava pracovišť pro kontrolní a typové zkoušky, provádění kontrolních a typových zkoušek dle EN - ČSN a interních předpisů TES, preventivní údržba na zkušebně.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
PRVNÍ KONTAKT: p. Kovaříčková telefonicky - 571 812 773, v době od 8 - 12 h. nebo e-mailem na: personalini@tes.cz nebo osobně od 9 - 11 hod
ov. 5.4. Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : personalni@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

příspěvek

zkoušky

stravování

dle

čsn

interních

předpisů

tes

preventivní

údržba