PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: servisní a opravárenská práce autoelektrikáře.

Požadavky: samostatnost (po zaučení), odpovědný a aktivní přístup.

Zaměstnavatel nabízí: práci v novém servisu s nadstandartním vybavením, dobré platové podmínky, profesní školení, prémie, práci v stabilní firmě, zaměstnanecké výhody, možnost podnikového stravování, 3 dny sick days.

Kontakt - p. Bezděk Jan, tel.: 724 002 588 (od 07:30 hod. do 16:00 hod.), e-mail: jan.bezdek@ditelogistic.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na provozovně Bražecká 97, Náchod. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBražecká 97, Bražec, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.
  • DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.
  • Kontakt : Jan Bezděk
  • Telefon : +420 724 002 588(od07:30hod.do16:00hod.)
  • E-mail : jan.bezdek@ditelogistic.cz
  • Adresa : Bražecká 97, Bražec, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

hod

práci

práce

pracovní

dny

prémie

stabilní

firmě

zaměstnanecké

výhody