PopisŽivotopisy prosíme předem na e-mail: adam.svatos@siemens.com
Vaším úkolem bude:
o vývoj firmwaru pro PLC - CPU z řady S7-1500
o tvorba zdrojového kódu v jazyce C++ pro embedded platformy
o vývoj v prostředí s RTOS a požadavky na real time odezvu systému
o integrace komunikačního stacků pro průmyslovou automatizaci (PROFINET,…)
o tvorba komunikace s periferiemi po interní proprietární vysokorychlostní sběrnici
o vývoj runtime části řídicího CPU
o práce na verzovacím systému TFS

Co u Vás oceníme:
o adekvátní praxi v oboru a zkušenosti s vývojem firmware
o dobrou znalost programovacího jazyka C/C++/SQL/JAVA
o znalost angličtiny - denní komunikace
o orientaci v embedded programování a vývojem aplikací
o schopnost vyznat se v hardware
o chuť učit se nové věci a dále se odborně vzdělávat
o práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
Nabízíme:
o tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
o systematickou podporu expertního rozvoje
o sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
o otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
o 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office
o individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
o příspěvek na stravování ve formě stravenek
o možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiemens, s.r.o., pobočka Plzeň, Anglické nábřeží 2434/1, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-02-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Siemens, s.r.o.
  • Siemens, s.r.o.
  • Kontakt : Adam Svatoš
  • Telefon : +420 601 121 645
  • Adresa : Siemens, s.r.o., pobočka Plzeň, Anglické nábřeží 2434/1, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

vývoj

vývojem

tvorba

embedded

práci

znalost

expertního

sílu

stabilní

zázemí