PopisPožadavky: vzdělání odpovídající dle zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. pro pozici sociální pracovník.; ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; týmové nastavení a tvůrčí přístup k práci; praxe v oboru a řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.
Náplň práce: přímá sociální práce s lidmi s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením - podpora při hájení práv a oprávněných zájmů klientů sociální služby, podpora při vyřizování jejich osobních záležitostí a při získávání, rozvíjení a udržení jejich sociálních kompetencí, vedení procesu plánování individuálního průběhu sociální služby a jeho vyhodnocování atd.
Nabízíme: plný případně zkrácený pracovní úvazek;, další vzdělávání, skupinovou a individuální supervizi, kvalitní zázemí organizace, která v Otrokovicích působí již 26 let.
Výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny
Váš strukturovaný životopis, na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz
CV elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: sociální pracovník

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNADĚJE - Otrokovice, Wolkerova 1274, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

NADĚJE
  • NADĚJE
  • Kontakt : Jana Janečková
  • Telefon : +420 577 112 982
  • E-mail : jana.janeckova@nadeje.cz
  • Adresa : NADĚJE - Otrokovice, Wolkerova 1274, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

sociální

služby

sociálních

postižením

pracovník

mentálním

podpora

práce

zkrácený

individuální