PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kariera@wotan.cz

Místo výkonu práce - Lesní školka Klášterec nad Ohří (V průseku - Pod Hájovnou 669, 431 51 Klášterec nad Ohří)

Požadujeme:
- Flexibilitu, pečlivost a samostatnost
- Praxe v oboru pěstování rostlin výhodou
- Práce vhodná i pro důchodce
Náplň práce:
- Vyzvedávání sadebního materiálu
- Dělnické práce v lesním hospodářství

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWotan Forest, a.s. - Klášterec n.O., Pod Hájovnou 669, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Wotan Forest, a.s.
  • Wotan Forest, a.s.
  • Kontakt : Josef Kučera
  • Telefon : +420 604 296 027
  • Adresa : Wotan Forest, a.s. - Klášterec n.O., Pod Hájovnou 669, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Klíčová slova

klášterec

práce

případě

samostatnost praxe

lesním

materiálu dělnické

sadebního

práce vyzvedávání

důchodce náplň

vhodná