PopisPrvní kontakt: e-mailem nebo telefonicky p. Ing. Lenka Kabrhelová, tel. 731 626 871, e-mail: lenka.kabrhelova@tisnov.charita.cz nebo tisnov@tisnov.charita.cz

Máte v povaze pomáhat lidem? Chcete pracovat v neziskové organizaci? Dokážete zajistit právní pomoc našim klientům? Pak je tato práce přesně pro Vás!

HLEDÁME PRÁVNÍKA

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- individuální práce s klienty dle standardů kvality sociální služby
- klientská práce se zaměřením na oblast dluhového a rodinného poradenství
- spolupráce s odborným sociálním pracovníkem Poradny Porta Tišnov

POŽADUJEME:
- právní vzdělání (VŠ), bezúhonnost
- orientaci v oblasti občanského a rodinného práva, v zákoníku práce, insolvenčního zákona a exekučního řádu
- zkušenost s prací s lidmi, samostatnost, ochotu
- schopnost veřejně prezentovat organizaci

NABÍZÍME:
- plný úvazek, pracoviště Tišnov
- kreativní a společensky potřebnou práci
- odpovídající platové ohodnocení a zázemí velké organizace
- další profesní i osobnostní vzdělávání, supervizi

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Kontakt: Ing. Lenka Kabrhelová
mobil: 731 646 871
e-mail: lenka.kabrhelova@tisnov.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát. Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby organizace Diecézní charita Brno, tř. Kpt. Jaroše 9, 602 00 Brno zpracovala vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno, Oblastní charita Tišnov, Ráboňova 116, 666 01 Tišnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Lenka Kabrhelová
  • Telefon : +420 731 646 687 1
  • Adresa : Diecézní charita Brno, Oblastní charita Tišnov, Ráboňova 116, 666 01 Tišnov 1

Klíčová slova

práce

brno

spolupráce

ing

lenka

rodinného

údajů

právní

kabrhelová mobil

ihned