PopisMísto výkonu práce: Dražkovice 155 / Arnošta z Pardubic 2762 - Pardubice
Nástup dle dohody.
Náplň práce: prodej speciální elektroniky se zaměřením na produkty BOSE
správa e-shopu
prezentace na naši pobočce Dražkovice - showroom
POŽADUJEME:
- znalosti v oboru elektro
- SŠ odborné vzdělání s elektrotechnickým zaměřením, zkušenosti v oblasti prodeje spotřební elektroniky vítány
- uvítáme organizační dovednosti
- aktivní přístup
- příjemné vystupování
- řidičské oprávnění skupiny B
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativnost a zodpovědnost
- očekáváme intenzívní zájem
- odbornou práci a pracovní flexibilitu
NABÍZÍME:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- zaměstnanecké benefity (stravenky, pojištění, služební telefon, notebook, školení/vzdělávání,…),
- práci s nejmodernější TOP technikou
- nadstandartní individuální finanční ohodnocení
- týmovou i samostatnou práci v příjemném prostředí firmy
- zázemí stabilní a perspektivní české společnosti působící více jak 25 let na trhu
Zaměstnanecké výhody: notebook, služební telefon, stravenky, pojištění, školení/vzdělávání,

První kontakt e-mail
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDražkovice 155, 533 33 Pardubice 23 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

SEC electronic s.r.o.
  • SEC electronic s.r.o.
  • Kontakt : Edita Remsová
  • Telefon : +420 603 751 983
  • Adresa : Dražkovice 155, 533 33 Pardubice 23

Klíčová slova

práci

elektroniky

práce

dražkovice

notebook

telefon

služební

pojištění

stabilní

perspektivní