Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Provozní elektrikář - údržbář

náplň práce:
- elektro údržba výrobních linek na výrobu kovových a plastových stavebních profilů,
- identifikace a odstranění poruch,
- preventivní údržba na výrobních zařízeních,
- další údržbářské práce elektro v celém výrobním areálu,

požadujeme:
- samostatnost a manuální zručnost,
- ochotu učit se novým věcem,
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, údržba,
- ŘP skupiny B, osvědčení vyhlášky č.50/1978 Sb. je výhodou,

nabízíme:
- jednosměnný provoz 6.00-14.30 hod., po zapracování + pohotovost,
- vhodné i pro absolventy z elektro oborů,
- zaměstnaný na plný pracovní úvazek,
- odpovídající platové ohodnocení od 120,-Kč/hod,
- benefity: stravenky, odměny za nezameškané hodiny, roční odměny,
- další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance,

Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 30.1.2019
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStyroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Styroprofile, a.s.
  • Styroprofile, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • Adresa : Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

údržba

elektro

výrobních

práce

odměny

plný

benefity

120kčhod

ohodnocení