PopisMísto pracoviště:
- Nádražní 401, Hovorčovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: office@lns-agentura.cz
- tel.: 601 100 454 od 08:00 o 16:00

Upřesňující údaje:
-Pracovní náplň:
" Svařování tenkých nerezových plechů
" Broušení dílčích polotovarů a dolešťování pohledových ploch
" Práce s měřidly a technickou dokumentací
" Zajišťování údržby svěřených zařízení a nástrojů
Požadavky:
" Vzdělání na úrovni SOU- technického zaměření
" Platný svářečský průkaz
" Praktická zkušenost z práce s technickou dokumentací a měřidly
" Praxe v broušení nerezu a svařování
" Manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody:
- možnost ubytování, příspěvek na ubytování a dopravu, pracovní oděv zdarma Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLNS s.r.o. - Hovorčovice, Nádražní 401, Hovorčovice, 250 64 Měšice u Prahy Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2018-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-02-23T02:08:56

Společnost

LNS s.r.o.
  • LNS s.r.o.
  • Kontakt : Jan Lévai
  • Telefon : +420 601 100 454
  • E-mail : office@darzon.cz
  • Adresa : LNS s.r.o. - Hovorčovice, Nádražní 401, Hovorčovice, 250 64 Měšice u Prahy

Klíčová slova

ubytování

broušení

technickou

práce

měřidly quot

sou

technického

zaměření quot

platný

svářečský