PopisNÁPLŇ PRÁCE: frézařské práce, zámečnické práce
POŽADAVKY: vyučen v oboru mechanik-seřizovač CNC, alt. frézař nebo obráběč kovů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání, pracovní smlouva na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení a uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: bozena.andrlikova@pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Poličské strojírny a.s.
  • Poličské strojírny a.s.
  • Kontakt : Jana Machová
  • Telefon : +420 461 751 620
  • E-mail : jana.machova@pos.cz
  • Adresa : Bořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Klíčová slova

dobu

práce

telefonicky

určitou

rok

možností

prodloužení

uzavření

pracovního

poměru