PopisNÁPLŇ PRÁCE: Provádění návrhu a zpracování technologických postupů práce včetně jejich zavádění ve výrobě. Zpracování technicko hospodářských norem výkonu a materiálu. Posuzování poptávek a ověřování návrhů nových výrobků.
POŽADAVKY: VŠ, SŠ ve strojírenském oboru, znalost technologií a organizace strojírenské výroby, znalost tvorby technologické dokumentace, znalost práce na PC - TPV 2000 nebo jiný systém pro podporu tvorby technologické dokumentace
NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, výhodný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: bozena.andrlikova@pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu) Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-30T19:09:17

Společnost

Poličské strojírny a.s.
  • Poličské strojírny a.s.
  • Kontakt : Jana Machová
  • Telefon : +420 461 751 620
  • Adresa : Bořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Klíčová slova

znalost

práce

zpracování

technologické

tvorby

telefonicky

náplň

telefonní

výhodný

stravování