PopisNáplň práce: technické zajištění fungování laboratoře; pořizování dat pomocí světelných mikroskopů; příprava, obsluha a pořizování dat pomocí kamerových systémů a fotoaparátů; technické zajištění experimentů - výroba komponent, sestavování systémů, 3D tisk; management experimentálních dat a metadat při využití softwaru laboratoře; tvorba dokumentace; spolupráce na publikační činnosti; podílení se na dlouhodobém záměru laboratoře; technické zajištění pro projekty letních škol; technická podpora výuky.
Požadujeme: SŠ vzdělání (technický obor výhodou); aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B2); systematičnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka; velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zajímavou práci v mezinárodním kolektivu; práce na zajímavých výzkumných projektech ve zkušeném a motivovaném kolektivu; možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy); další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).
Uvažovaný nástup: březen 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Pracovní doba: pružná
Nástupní hrubá mzda: 18 000,- až 25 000,- Kč měsíčně
Místo výkonu práce: FROV JU, Ústav komplexních systémů, Zámek 136, 373 33 Nové Hrady
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Na Valše 207, 389 25 Vodňany, nejpozději do 22. 2. 2019.
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJihočeská univerzita v ČB - FROV - Ústav komplexních systémů, Nové Hrady 136, 373 33 Nové Hrady v již.Čechách Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • Adresa : Jihočeská univerzita v ČB - FROV - Ústav komplexních systémů, Nové Hrady 136, 373 33 Nové Hrady v již.Čechách

Klíčová slova

práce

technické

zajištění

laboratoře

systémů

dat

znalost

kolektivu

aktivní

office