PopisHledáme dětskou nebo všeobecnou zdravotní sestru do ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.
Náplň práce: asistence lékaři při vyšetření, příprava a organizace preventivních prohlídek a očkování, odběr biologického materiálu, práce na PC, administrativa spojená s touto pozicí
Požadavky: samostatnost, spolehlivost, pěkný přístup k dětem
Nabízíme práci v příjemném prostředí s dětmi. Nástup možný od března 2019. Více informací sdělíme na tel. 596344105.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištětř. Těreškovové 2262/27, Mizerov, 734 01 Karviná 4 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

MUDr. Irena Kubatková
  • MUDr. Irena Kubatková
  • Kontakt : Irena Kubatková
  • Telefon : +420 596 344 105
  • Adresa : tř. Těreškovové 2262/27, Mizerov, 734 01 Karviná 4

Klíčová slova

práce

práci

touto

pozicí požadavky

samostatnost

spolehlivost

pěkný

přístup

dětem nabízíme

hledáme