PopisPracovní poměr na dobu určitou.
Požadujeme: Výuční list nebo maturita, práce v oboru - výhodou, řidičský průkaz sk. B, svářečský průkaz - výhodou, strojnický průkaz - výhodou, řidičský průkaz sk. T - výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
Náplň práce:
Provádí každodenní údržbářské práce vedoucí k zajištění funkční schopnosti hřiště.
Provádí opatření k zajištění funkční schopnosti trávníkových ploch a to:
- fyziologicky účinná opatření (hnojení, zavlažování, sekání)
- fyzikálně účinná opatření (vertikutace, erifikace, tepdresing)
- ošetřování rostlin (choroby, plevele, mechy a řasy, živočišní škůdci)
- specifická ošetřovací opatření (odstraňování listí, ošetřování bankrů, dosévání, zlepšování půdy)
Odpovídá za hospodaření s pohonnými hmotami, mazadly, hnojivy, chemickými postřiky a ostatním svěřeným materiálem.
Odpovídá za hospodaření s ručním nářadím.
Odpovídá za funkčnost jemu svěřeným mechanizmům a jejich ošetřování a údržbu.
První kotnakt na mail jakubcova@korenec-golf.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKořenec č.p. 174, 680 01 Boskovice Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně15500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

PYTHAGOR, a.s.
  • PYTHAGOR, a.s.
  • Kontakt : Karolína Jakubcová
  • Telefon : +420 731 609 411
  • Adresa : Kořenec č.p. 174, 680 01 Boskovice

Klíčová slova

opatření

výhodou

průkaz

ošetřování

zajištění

účinná

hospodaření

schopnosti

práce

řidičský