PopisNáplň práce: přijímání zakázek, fakturace, evidence skladového hospodářství, vedení pokladní agendy žárové zinkovny v Bezdružicích.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, zodpovědnost, bezúhonnost, základní znalost NJ výhodou.
Nabízíme: nástupní plat 20.000 Kč (po zapracování 22.000,-Kč), stabilní práci na 37,5 hod týdně, jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, čtvrtletní odměny, 5 týdnů placeného volna, zástup za mateřskou dovolenou.
Životopisy zasílejte na pavel.huda@signumcz.com. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSIGNUM spol. s r.o.(prac.Bezdružice), Úterská 291, 349 53 Bezdružice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

SIGNUM spol. s r.o.
  • SIGNUM spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavel Hůda
  • Adresa : SIGNUM spol. s r.o.(prac.Bezdružice), Úterská 291, 349 53 Bezdružice

Klíčová slova

práce

znalost

náplň

22000kč

stabilní

práci

hod

týdně

jednosměnný

provoz