PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě Mgr.Bartoňová Kristýna, tel.: 727 961 073, e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz.
Požadujeme:
- samostatné jednání, snaha učit se novým věcem.
- spolehlivost, flexibilitu
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký - dlouhý týden)
- ochotu pracovat přesčas
- znalost v oboru metalurgie vítána
Náplň práce:
- tepelné zpracování výkovků a výlisků podle předepsaného postupu.
- řízení a obsluha částečně automatizovaných procesů tepelného zpracování.
- provádění předepsaných kontrol a vedení záznamů o nich (tvrdost, viskozita)
- obsluha vysokozdvižného vozíku.
- povrchová úprava výkovků, výlisků a svařenců.
- obsluha pecí pro teplené zpracování a kalení výkovků
- manipulace a ukládání výkovků.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, náborový příspěvek, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, možnost parkování přímo u společnosti, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na dítě do 18 let, příspěvek na aktivity ve volném čase ve formě Flexipassů, po 1 roce zaměstnání v naši společnosti- 5 dnů dovolené navíc, firemní akce. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěALPER a.s., Prostějov, Vrahovická 4530, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

ALPER a.s.
  • ALPER a.s.
  • Kontakt : Kristýna Bartoňová
  • Telefon : +420 727 961 073
  • E-mail : kristyna.bartonova@alper.cz
  • Adresa : ALPER a.s., Prostějov, Vrahovická 4530, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

příspěvek

možnost

společnosti

obsluha

práci

tel

firemní

pracovat

ochotu

zpracování