PopisNáplň práce:
zajištění ostrahy maloobchodních prodejen, spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost

Požadavky:
výpis z trestního rejstříku, certifikát strážného výhodou, praxe v oblasti security výhodou, umění jednat s lidmi, základy etiky. Preferujeme zkušenosti

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: sonyamd@seznam.cz;
- telefonicky na čísle 603 801 150 - paní Milena Dočekalová

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSONYA FUNNY WORK s.r.o. - pracoviště Přerov, Lipnická, Lipnická 2936/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T02:17:12

Společnost

SONYA FUNNY WORK s.r.o.
  • SONYA FUNNY WORK s.r.o.
  • Kontakt : Milena Dočekalová
  • Telefon : +420 603 801 150
  • E-mail : sonyamd@seznam.cz
  • Adresa : SONYA FUNNY WORK s.r.o. - pracoviště Přerov, Lipnická, Lipnická 2936/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

výhodou

náplň

hlásit

lidmi

základy

etiky

preferujeme

zkušenostizájemci

zasláním

umění