PopisPROVOZNĚ-EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK
Náplň práce
Komplexně řídí provozně-ekonomický úsek.
Zajišťuje správu majetku, budov, autodopravy.
Plánuje a spolupracuje na rozpočtech, kontroluje účetnictví a finanční plnění.
Zajišťuje správu a aktualizaci interních předpisů a procesů.
Úzce spolupracuje s ředitelem JÚŠ.
Požadujeme
VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
Praxi v oblasti managementu, v podobné řídící pozici
Znalost rozpočtových pravidel a provozně-ekonomických souvislostí
Znalost související legislativy spojené s fungováním příspěvkové organizace
Řídící a organizační schopnosti
Výborné komunikační dovednosti
Samostatnost, zodpovědnost, ochotu podílet se na rozvoji organizace
Práci s MS Office na dobré úrovni
Trestní bezúhonnost
Výhodou: Praxe ve státní příspěvkové nebo rozpočtové organizaci, znalost účtování a rozpočtování
Nabízíme
HPP na dobu určitou s trváním jednoho roku (s výhledem na dobu neurčitou)
Plný úvazek
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Smysluplnou a zodpovědnou práci v organizaci s dobrým jménem
Práci v příjemném kolektivu
5 týdnů dovolené, dotované stravování a další benefity
Pracoviště v krásné lokalitě v Praze na Vyšehradě
Nástup: co nejdříve, příp. dle dohody
V případě zájmu zasílejte strukturované CV (vč. kontaktů) a motivační dopis v elektronické podobě do 17. 2. 2018. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěV Pevnosti 13/4, 12000 Praha 2 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T10:24:33

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Kontakt : Ludmila Luxová
  • Adresa : V Pevnosti 13/4, 12000 Praha 2

Klíčová slova

provozněekonomický

příspěvkové

organizaci

správu

dle

spolupracuje

dobu

zodpovědnou

sb smysluplnou

vlády